Merhaba efendim. Adım Colonia. Sizlere nasıl doğduğumu açıklamak isterim.
İsmimin anlamı Latince’den geliyor. Koloni sözcüğünden üretildim. Beni diğer kolonyalardan ayıran en özel yanım içimde E vitamini barındıran Türkiye’deki ilk ve tek kolonya oluşum. Doğumum talihsiz bir pandemi zamanına denk geldi. Salgınlar ve kalan diğer hastalıklar da insanlara zarar verince beni yaratan iki kurucu ortak, sizler için E vitamini kolojeni üretimi yapıp bu formülü bana eklediler. Bir el kolonyası olarak beni en çok bayramlarda insanların eline dökebilirdiniz ama işler artık biraz değişti. 21. Yüzyılın getirilerine göre hareket etmek ve hijyeninize biraz daha fazla özen göstermemiz gerekiyor.

Sizlerle büyüyüp gelişmek ve yıllar geçtikçe evinizin bir yerinde sizlerin hayatınızı izlemek tek dileğim. Beni hayatınızın her anında iyi gününüzde de kötü gününüzde de hastalıkta ve sağlıkta ömür boyu kullanabilirsiniz bundan memnuniyet duyarım.

Beni yaratan ve bu oluşumun altında çalışan herkesin döktüğü ter ve verdiği emeğe değer veriyorum. Sizlerin benden memnun olması, kültürel değerler çerçevesinde üretilmem ve bunun uluslararası kalite standartları çerçevesinde üretilmesi, bir Türk Firması olarak yurt dışında‘’Kolonya’’denilince akıllarda kalmak amacımdır.

Sizlerin tüm sadakatini kazanmak, bana olan güveninizi boşa çıkarmamak ve sizlerle güçlü bağlar kurarak torunlarınız ve sonraki nesillerce bilinmek isterim.

Atalarımızdan genç nesillere, geleneksellikten yeniliğe doğru bu serüvenin içinde yer bulmak, yol almak ve yaşlanarak hatırlanmak.

Özümü insanlıktan alıyorum. Hayvanlara duyarlılığımdan ve doğaya olan saygımdan. Sizlere şeffaf bir tavır sergilemek benim için çok önemli bir konu. Benden şifa bulabilmeniz için varım. Ahlaklı bir duruş adına en çok da vicdanen etik bir anlayış içindeyim.

Sırra sır bir oluşumum. Yaptığınız alışverişteki özel bilgileriniz güvenlik ve korumam altında. Ayrıca yapacağınız alışverişlerde dünyanın en önemli dijital sertifika sağlayıcı firmaları ile iş birliği yaptım. SSL (Secure Sockets Layer) şifreleme teknolojisiyle sizler için hizmet sağladım.

Dünyada son dönemde en çok da kirletilen çevre adına üzgünüm. Bu yüzden kurucularım tarafından bu konu üstünde hep durulmakta. Doğal kaynakları korumak adına sosyal sorumluluk bilinci ile hareket ediliyor ve ben de buna göre dikkat ediyorum. Çalışanlarım ve çevremin güvenliğini sağlama anlayışı ile özel standartlara sahibim.

Bu konu içinde:

– Çevresel risk ve etkilerin değerlendirilmesini sağlıyorum.

-Geri dönüşüm çalışmaları için efor sarf ediyorum.

Teknoloji kullanımı ve yönetimi konusunda bilgilendirmeler yapmakla birlikte ekibimdeki herkes için çevre temizliği konusundaki eğitimini ve bilinçlendirme programlarını da oluşturuyorum.

Sizleri kendimizden her daim haberdar ediyor ve dik duruyoruz. Çevre politikalarının ve uygulamalarının kamuya açıklanmasını her zaman destekliyoruz.

Konuşmam samimi olabilir ama benim için yapılan işler belli bir kurumsallığı içermekte. Dürüstlük, bütünlükçü olmak şeffaflık ve kişilere saygı duymak gibi bir insanda olması gereken tüm etik ve ahlaki değerler, çalışmalarımda ve çalışanlarımda önemli bir noktada duruyor. Sizlere olan hassasiyetimi ve etik hizmet anlayışımı hiç saymıyorum bile.

Benim için çalışan herkes için adil ve şeffaf bir yol izliyorum. Kimsenin hakkı kimsede kalmasın isterim. Gelişime ve yeniliğe açık olarak sürdürdüğüm iş ahlakım ve çalışanlarımın günden güne gelişimini onlara özel oluşturduğum kariyer planlarıyla destekliyorum.

Sizler benim için çok değerlisiniz. Her daim aramız güzel olsun isterim. Bu yüzden ‘’Müşteri Odaklılığım’’ve benden memnuniyetiniz benim için esas noktaları oluşturuyor. Bu yaklaşımım sizlerin istekleri ile çok daha iyiye gitmeyi, daha dikkatli çalışmayı ve yenilikçi tavırlarım ile sizlerin her daim yanınızda durma isteğini de beraberinde getiriyor.

Ele döküldüğümde kokum uçabilir ama sizlerin akıllarında her daim sizler için çalıştığım kalsın isterim.

Çevre dostu ambalajım, kaliteli hammadde kullanımım ve güvenilir yapımla sizlerle istediğiniz her yerde olacağım.